נעים להכיר, אני רוני

אני רוני

הקדמה קצרה...

נתחיל ברשמיות שכזאת.

היי, רוני קרן הלוי, כותבת תוכן וקופירייטרית מכפר סבא (דווקא עיר נחמדה). על כל אלה ועל העולמות שאני אוהבת, נמשכת אליהם ונהנית לכתוב עליהם, תקראו והמון בתוך הבלוג.

כדי שתבינו איך הגעתי לכל הדבר האדיר הזה שנקרא כתיבה ועד להקמת העסק והבלוג, אספר לכם על רוני הנערה.

נתראה פה למטה.

רוני קרן הלוי, תמונת פרופיל

הכל התחיל פה...

בנעלי אדידס וקצוצת שיער בהשפעת הסרט Trainspotting (אל תשאלו), סיימתי את התיכון עם ציונים לא רעים. מה שבאמת עבד לטובתי ברוב המקצועות זהו כושר הכתיבה שעזר לי למרוח, לנמק, להסביר ולהרחיב בכל מבחן ידע הדורש מיומנות כתיבה.

היכולת המופלאה הזו בהחלט עזרה לי לצאת מכל סיטואציה בה המילים יכלו לנצח את הנייר. הציונים והפידבקים מהמורים חיזקו את היכולת הזו ואני ניצחתי את המערכת. לימים הבנתי שכושר הכתיבה שלי אף הרבה יותר טוב מכושר הדיבור שלי. אותה אחת שמכתימה בדיו את הדף, או נצרבת בעזרת מקשי המקלדת, זו הכתובה, מילה אחר מילה, מצליחה לגרום לכל פיסת מידע ורגש להיות בעלות השפעה ועוצמה.

ואז זה קרה

את ניסיון הכתיבה התעסוקתי שלי השגתי ממשרות שיווק ותוכן כשכירה בחברות אינטרנט שונות ומשרד יחסי ציבור אחד.  על כן הדיגיטל הוא בנימי נפשי ואצבעותיי.  

באופן טבעי ובזכות ניסיון העבר סללתי את דרכי להקמת מותג התוכן והקריאייטיב הנוכחי Blah Blah – בדיוק עבור אלו שנגמרו להם המילים. 

על Blah Blah

פה אצלי בארץ Blah Blah טווח השירותים הדיגיטליים רחב. אני מציעה ללקוחותיי חבילות תוכן שיווקי מקיפות.

חשוב לי להכיר את המותג שלכם, להבין את מטרותיו ויעדיו, לבצע אפיון ולהבין את החיבור שלכם כבעלי העסק לכל ערכיו.  כשהכל ברור אני מתיישבת לבנות את האסטרטגיה השיווקית הנכונה ואת השירותים שיתאימו לכם. 

מגדול עד קטן, מכתיבת תוכן לפוסט ועד אפיון לשפת המותג, מטרתכם העיקרית הינה ייצור הכנסה לעסק. אני פה כדי לגרום לזה לקרות.

הבלוג ואני

בתוך האתר תוכלו לקרוא את הבלוג שלי שעוסק במידע מקצועי וגם על כל החוויות, ההמלצות, הרגשות, המחשבות והרעיונות שבא לי לחלוק אתכם. אתם מוזמנים להרים טלפון, לכתוב לי פה, או שם, או אי שם. העיקר שזה יגיע אליי, כנסו לקרוא

איזה כיף שבאתם (ממש)

רוני